Usuwanie tatuażu i makijażu

Desire Gabinety Specjalistyczne - usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego skuteczniej od lasera.

JAKO JEDYNI – USUWAMY TATUAŻE I MAKIJAŻ PERMANENTNY AŻ 10 różnymi metodami, AŻ 10 RÓŻNYCH preparatów oraz laser. Ponad 10 lat doświadczenia w usuwaniu tatuaży i makijaży permanentnych. Więcej info pod nr 734 197 777 oraz na miejscu w gabinecie.

Isabella Wojtczak, Certyfikowana specjalistka od USUWANIA tatuażu oraz makijażu permanentnego ( także tatuatorka zajmująca się wykonywaniem makijażu permanentnego), pomoże Państwu pozbyć się niechcianego bądź nieudanego tatuażu, wykona korektę źle zrobionego makijażu permanentnego lub w całości go usunie.

Tatuaże czarne , wykonane „na raz” usuwają się łatwiej i szybciej, nie zostawiają widocznych blizn , ale nasze preparaty usuwają KAŻDY rodzaj i odcień barwnika ! Zabieg często wymaga cierpliwości i wytrwałości!

Przeprowadzamy zabiegi USUWANIA I ROZJAŚNIANIA TZW. MGIEŁEK (tatuaż na powiece dolnej od wew. strony) , Żaden laser nie jest w stanie usunąć pigmentu z tego miejsca w pobliżu oka! W NASZYM gabinecie pracujemy inną techniką niż laser , jesteśmy w stanie usunąć tatuaż z każdego miejsca na ciele w sposób BEZPIECZNY.
POSIADAMY PROFESJONANY LASER DO USUWANIA TATUAŻY – dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować odpowiednią i najlepsza metodę dla każdego przypadku.
Przewiń do góry