Strona główna Nasza strona na Facebooku

Desire Gabinety Specjalistyczne - usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego skuteczniej od lasera.

JAKO JEDYNI - USUWAMY TATUAŻE I MAKIJAŻ PERMANENTNY AŻ 10 różnymi metodami, AŻ 10 RÓŻNYCH preparatów oraz laser. Ponad 10 lat doświadczenia w usuwaniu tatuaży i makijaży permanentnych. Więcej info pod nr 734 197 777 oraz na miejscu w gabinecie.

Isabella Wojtczak, Certyfikowana specjalistka od USUWANIA tatuażu oraz makijażu permanentnego ( także tatuatorka zajmująca się wykonywaniem makijażu permanentnego), pomoże Państwu pozbyć się niechcianego bądź nieudanego tatuażu, wykona korektę źle zrobionego makijażu permanentnego lub w całości go usunie.


Usuwanie makijażu permanentnego z brwi bezpośrednio po zabieguMetoda jaką Państwu proponujemy jest SKUTECZNIEJSZA I BEZPIECZNIEJSZA od tradycyjnego laserowego usuwania tatuażu, mniej bolesna, szybsza, TAŃSZA, a co najważniejsze jej SKUTECZNOŚĆ szacowana jest na 92 %. Preparat, którym usuwamy tatuaże w naszym gabinecie, został przebadany i sprawdzony juz w 1996 roku, jest w 100% bezpieczny dla zdrowia oraz dopuszczony do obrotu NA CAŁYM ŚWIECIE. Dostęp do preparatu mają tylko i wyłącznie osoby po specjalistycznym szkoleniu z wiedzą medyczną i umiejętnościami tatuowania.


Preparat wprowadzamy w miejsce niechcianego tatuażu za pomocą urządzenia, maszynki do tatuażu, zabieg wykonywany jest w znieczuleniu. Cząsteczka preparatu , po wprowadzeniu do skóry wiąże się z pigmentem, po czym pigment zostaje "wyrzucony ze skóry" - barwnik wychodzi stopniowo na powierzchnię skóry. Świeżo po zabiegu na poddanym terapii fragmencie skóry tworzy się strup, który po pewnym czasie sam odpada, odkrywając w miejscu starego tatuażu zaczerwienioną część skóry. Miejsce po usuniętym tatuażu przez kilka tygodni należy pielęgnować za pomocą specjalnego kremu ochronnego , który otrzymają Państwo po zabiegu w naszym gabinecie. Długość terapii uzależniona jest od wielkości i głębokości tatuażu.Istnieje możliwość usunięcia tatuaży nieprofesjonalnych (np. więziennych), wykonanych atramentem lub innym nieprofesjonalnym barwnikiem. DLACZEGO TA METODA JEST LEPSZA OD METODY LASEROWEJ ? Laser to wiązka światła, która rozbija cząsteczki pigmentu na mniejsze(przy powtarzaniu zabiegu), pomagajac naszemu organizmowi pozbyć się pigmentu ( przez układ krwionośny, limfatyczny itd... czyli wewnętrznie, nasze ciało musi walczyć ze zmniejszonymi cząsteczkami pigmentu i stopniowo wyrzucać je z różnych warstw skóry). Rzadko kiedy tatuaż zostaje usunięty w całości, LASER NIE USUWA WIELU KOLORÓW w całości(np.zielony,niebieski), bardzo często pozostawia nieładne blizny. Zabieg jest bolesny. Promieniowanie jest niebezpieczne dla oczu, dlatego ta metoda nie jest polecana do usuwania tatuażu w obrębie oczu (makijaż permanentny brwi, zbyt wyjechane kreski na powiekach itp.).


Metoda , którą Państwu proponujemy jest bezpieczniejsza i skuteczniejsza - tatuaż zostaje usunięty przez aplikacje preparatu do tatuażu, dzięki czemu pigment wyrzucany jest na zewnątrz skóry, tworzy się strup, który po jakimś czasie odpada wraz z "wyciągniętym pigmentem". Według większości dermatologów ta technika jest o wiele bezpieczniejsza, a ryzyko, że na miejscu tatuażu pozostaną blizny jest bardzo małe.Nie ma znaczenia jaki kolor jest do usunięcia jak w przypadku lasera. Istnieje możliwość usunięcia nieprofesjonalnych tatuaży np. więziennych.Na zdjęciu tatuaż po kilku zabiegach usuwania i rozjaśniania , przygotowany do wykonania zakrywki (nowego tatuażu na starym) w formie 3 róż . Jak widać w naszym salonie jesteśmy w stanie usunąć i przerobić KAŻDY TATUAŻ dzięki technice którą usuwamy tatuaże ( NIE USUWAMY TATUAŻY LASEREM!) . Stosujemy aż 3 różne metody - 3 różne preparaty , którymi usuwamy tatuaże i makijaże permanentne - tatuaż ze zdjęcia nie kwalifikował się do zabiegów laserowych przez duży udział koloru zielonego(koloru zielonego nie usuniemy żadnym laserem!),tatuaż ten był także wykonywany wiele razy - najpierw motyl, ktory prześwituje, pózniej kolejne dwa tatuaże nałożone na niego - skóra więc była nasycona dużą ilością pigmentu i mikroblizn, Klientka długo szukała specjalisty , który mógłby podjąć się usunięcia niechcianego tatuażu - w wielu gabinetach i od wielu lekarzy usłyszała odmowę - dopiero Pani Isabella w naszym gabinecie postanowiła podjąć się wykonania zabiegu - a ponieważ przypadek był ciężki - po kilku sesjach tatuaż został doprowadzony do takiego stadium, iż mógł zostać pokryty ładniejszą i co ważne JAŚNIEJSZĄ (Klientka prosiła o jasny tatuaż) Kompozycją. Efekty końcowe pokażemy już niebawem Tatuaże czarne , wykonane "na raz" usuwają się łatwiej i szybciej, nie zostawiają widocznych blizn , ale nasze preparaty usuwają KAŻDY rodzaj i odcień barwnika ! Zabieg często wymaga cierpliwości i wytrwałości , ale warto ZAPRASZAMY

Pani przed i w trakcie zabiegów usuwania nieudanego makijażu permanentnego ORAZ KROPKI PO LASERZE którą podczas próby laserowej wykonał lekarz, po czym kazał klientce udać się na wycinanie chirurgiczne - na szczęście w naszym gabinecie udało się nam usunąć niechcianą kropkę bez użycia skalpela ani laserów , jeszcze dwa zabiegi i Pani zapomni o swoim problemie.
STRUP z preparatu , bezpośrednio po zabieguPrzeprowadzamy zabiegi USUWANIA I ROZJAŚNIANIA TZW. MGIEŁEK (tatuaż na powiece dolnej od wew. strony) , Żaden laser nie jest w stanie usunąć pigmentu z tego miejsca w pobliżu oka! W NASZYM gabinecie pracujemy inną techniką niż laser , jesteśmy w stanie usunąć tatuaż z każdego miejsca na ciele w sposób BEZPIECZNY , zdjęcie bezpośrednio po 1 zabiegu , po wygojeniu efekt zyskuje na naturalności, WARTONa zdjęciu USTA PO !!! JEDNYM !!! ZABIEGU USUWANIA makijażu permanentnego - Pani miała wykonywany makijaż permanentny zagranicą , i nie była zadowolona z koloru konturu , postanowiła usunąć kontur ust , jak widać na zdjęciu BEZPOŚREDNIO PO ZABIEGU - mimo zaczerwienienia i obrzęku czerwieni wargowej , widzimy doskonale iż pigment został usunięty


PRZYKLADOWY efekt po jednorazowym zabiegu usuwania pigmentu z konturu warg BEZ UŻYCIA LASERA

POSIADAMY PROFESJONANY LASER DO USUWANIA TATUAŻY - dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować odpowiednią i najlepsza metodę dla każdego przypadku - osoby które są po kilku sesjach laserem powinny kontynuować kurację laserową , intensywne mieszanie metod usuwania nie jest wskazane . ZAPRASZAMY

Usuwanie makijażu permanentnego z brwi laserem - bezpośrednio po zabiegu