Strona główna Nasza strona na Facebooku

Desire - Tatuaże w każdym miejscu na ciele - bezpiecznie, profesjonalnie, bezboleśnie,
najlepsze ceny we Wrocławiu!

Przy wyborze miejsca na ciele, gdzie ma być wykonany tatuaż, należy brać pod uwagę te partie skóry, które są bardziej wrażliwe na ból np. okolica kostki u nogi, żeber, czy kręgosłup. Nie obawiaj się bólu zwiąnego z zabiegiem tatuowania - w naszym gabinecie otrzymasz "na życzenie" profesjonalne znieczulenie.
Miejsca położone bliżej kości są bardziej wrażliwe na ból niż miejsca dobrze umięśnione lub z podściółką tłuszczową - wybierając zabieg z profesjonalnym znieczuleniem , Tatuowanie będzie dla Ciebie przyjemnością.

Pamiętaj - ból to sprawa indywidualna - jeżeli jesteś osobą mało odporną na ból, wybierz zabieg z profesjonalnym znieczuleniem.

Interesuje Cię wycena wzoru? Wyślij do nas zdjęcie lub rysunek, podaj rozmiar w cm i umiejscowienie na ciele - artdesire@o2.pl

Zabiegi Tatuowania są możliwe tylko u osób zdrowych. Z zabiegów należy zrezygnować w przypadku inf. górnych dróg oddechowych, gorączki, cukrzycy, chorób serca, krwi (hemofilia), skłonności do tworzenia się blizn i keloidów, chorób nerek, chorób skóry (bielactwo, łuszczyca) oraz ciąży i laktacji. Wykonanie zabiegu nie jest możliwe u osób przyjmujących następujące leki: sterydy, antybiotyki, leki p/zakrzepowe i p/depresyjne.

Podczas wykonywania zabiegu może dojść do obrzęku i podrażnienia (tendencje indywidualne), ale jest to normalne, a objawy szybko ustępują. Po zabiegu tatuowania , każdy klient otrzymuje kartę informacyjną z instrukcją jak dbać o świeży tatuaż.