Strona główna Nasza strona na Facebooku

DESIRE - Kolczyki w każdym miejscu na ciele - bezpiecznie, profesjonalnie, bezboleśnie,
najlepsze ceny we Wrocławiu!

Zabiegi kolczykowania ciała wykonuje Isabella - Piercerka z wieloletnim doświadczeniem. W naszym gabinecie wykonujemy każdy typ przekłuć - popularne np. język, ucho, warga, pępek, brew, nos, jak również przekłucia podskórne typu surface i microdermal oraz piercing intymny kobiet.

Zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na przekłucie uszu - u nas bezstresowo i w miłej atmosferze przekłujecie uszka swoich pociech - Piercerka jest mamą małej dziewczynki. W naszym salonie mogą Państwo nabyć fantazyjną biżuterię do każdego typu przekłuć, w bardzo atrakcyjnych cenach.

PIERCING (z angielskiego pierce - przekłuwać) - umieszczanie przedmiotów w przebitych do tego celu miejscach ciała, np. w płatkach uszu, nosie, pępku, języku itd. oraz w miejscach intymnych.

W tzw. kulturach prymitywnych umieszcza się wyroby z drewna, kości słoniowej, szlachetnych metali. W kulturze Zachodu moda na piercing trwa juz od dłuższego czasu. Kolczykom przypisuje się działanie erotyzujące i intensyfikujące podniecenie seksualne. Są popularne ze względu na różnorodność i atrakcyjność wzorów biżuterii oraz możliwość umieszczenia ozdób w prawie każdym miejscu na ciele.. tak jak w przypadku tatuażu, robiąc sobie kolczyk, chcemy czuć się wyjątkowo, atrakcyjnie oraz odróżniać się od innych. Przyozdabianie ciała kolczykami ma bardzo długą tradycję. Czy mówimy o Majach, starożytnych Grekach, Egipcjanach, Rzymianach, wszędzie tam spotkamy się z przejawami, dzisiejszego piercingu. Działania tego typu zazwyczaj związane były z religią lub wskazywały na status społeczny.

Obecnie ten związek właściwie nie istnieje, a piercing stał się jeszcze jednym sposobem zamanifestowania siebie. Coraz częściej widujemy osoby z biżuterią w różnych miejscach na ciele. Wystarczy przejść się latem po plaży, aby zobaczyć sporo młodych kobiet z różnego rodzaju biżuterią w pępkach. Aby zauważyć to samo w nosie czy brwi, nie trzeba już nawet jechać nad morze. To zainteresowanie sprawiło, iż piercing do niedawna uważany za dziwactwo i wykonywany głównie w salonach tatuażu trafił do salonów kosmetycznych. Piercing jest zabiegiem naruszającym ciągłość skóry. Wykonany w niewłaściwych warunkach grozi komplikacjami, dlatego gabinet, w którym wykonuje się kolczykowanie, musi być odpowiednio przygotowany.

Nie polecamy wykonywania zabiegu body piercingu w gabinetach kosmetycznych - kosmetyczki najczęściej nie mają zielonego pojęcia o przekłuwaniu ciała, nie mają kwalifikacji i DOŚWIADCZENIA, kalecząc ludzi pistoletem , który nadaje się tylko i wyłacznie do zabiegu przekłuwania płatka ucha. Przebijanie pępka, nosa, chrząstki ucha i innych miejsc pistoletem jest NIEDOPUSZCZALNE ! Grot kolczyka jest tępy, szybki strzał z pistoletu powoduje nagłe rozerwanie tkanek, prosty kolczyk nie jest anatomiczny, nie ma odpowiedniej grubości ani długości, podrażnia miejsce przekłucia, zapięcie często zbyt mocno zaciśnięte powoduje obrzęk, ropienie, a w najgorszym wypadku martwice tkanek - jeżeli piercing, to tylko u profesjonalnego Piercera!

example1 example1 example1 example1
example1 example1 example1 example1
example1 example1 example1 example1
example1 example1 example1 example1
example1 example1 example1 example1
example1 example1 example1 example1
example1 example1 example1 example1
example1 example1 example1 example1
example1 example1 example1 example1
example1 example1 example1 example1

PRZYKŁADOWA BIŻUTERIA